Boka behandling


Onlinebokningen omfattar alla våra sex kliniker, välj kiropraktor och önskad tid genom att scrolla ned. Givetvis går det även bra att ringa oss för tidsbokning. Önskas jourtid helg, vänligen ring oss.

Alexander Schultzberg

Legitimerad Kiropraktor

Jag finns i GöteborgNordic Wellness Almedal på tisdagar samt hos Ortopedmedicinska Institutet i Vasastan måndag och onsdag till fredag. Välkommen!

0707 - 86 54 50

Göteborg

Boka Vasastan

Mån, Ons - Fre

Johan Andréasson

Leg. Kiropraktor/Lic. PT

Jag finns i GöteborgNordic Wellness Exclusive måndag till fredag. Välkommen!

0760 - 10 60 55

Göteborg

Boka behandling

Mån - Fre

Marcus Vig

Kiropraktor

Jag finns i GöteborgNordic Wellness Almedal måndag och torsdag till fredag samt hos Ortopedmedicinska Institutet i Vasastan tisdag till onsdag. Välkommen!

076-560 94 77

Göteborg

Boka Vasastan

Tis - Ons

Boka Almedal

Mån, Tors - Fre

Daniel Hansson

Legitimerad Kiropraktor

Jag finns i StockholmSickla Hälsocenter, Nacka måndag till söndag. Välkommen!

08 - 40 90 97 00

Stockholm

Boka behandling

Mån - Sön

Martin Björk

Kiropraktor

Jag finns i StockholmSickla Hälsocenter, Nacka måndag till söndag. Välkommen!

08 - 40 90 97 00

Stockholm

Boka behandling

Mån - Sön

Andreas Eriksson

Legitimerad Kiropraktor

Jag finns i StockholmNordic Wellness Hammarby Sjöstad måndag till söndag. Välkommen!

0737 - 46 15 45

Stockholm

Boka behandling

Mån - Sön

Jenny Jonsson

Kiropraktor

Jag finns i Upplands-VäsbyKiropraktorkedjan Upplands-Väsby måndag till söndag. Välkommen!

070-296 13 32

Stockholm

Boka behandling

Mån - Sön

Patrik Ström

Leg. Kiropraktor /
Lic. massageterapeut

Jag finns i Upplands VäsbyKiropraktorkedjan Upplands-Väsby måndag till söndag. Välkommen!

072-228 98 22

Stockholm

Boka behandling

Mån - Sön

Bokningsregler


Bokning av tid kan du göra via vår onlinebokning eller per telefon på önskad klinik. Avbokning skall ske minst 24h innan bokad tid. Avbokning sker online, per telefon eller direktmail till respektive terapeut:

alexander@kiropraktorkedjan.se

johan@kiropraktorkedjan.se

daniel@kiropraktorkedjan.se

martin@kiropraktorkedjan.se

andreas@kiropraktorkedjan.se

marcus@kiropraktorkedjan.se

jenny@kiropraktorkerdjan.se

patrik@kiropraktorkedjan.se

Sen avbokning debiteras med 350 kr.

Vid utebliven tid debiteras ordinarie pris.